Годя знову забив: "Верес U19" переміг "Минай"

Юнаки рівненського "Вереса" продовжили безпрограшну серію до 5 матчів.

чемпіонат Української Прем'єр-ліги U19, 27 тур

Верес U19: Стефанюк - Багрій, Протасевич, Бокій (Фундук, 54), Козубенко, Баран, Лепський (Дзень, 54), Шух, Вороб'як (Петров, 90+1), Годя, Ковалюк (Шворак, 83). Запасні: Кулик, Бібіков, Дубовик, Даценко, Ільчук.

Минай U19: Росул - Фалісей, Гайдук, Вишинський, Літепло (Болюк, 77), Рожко (Головатий, 77), Волчков, Бідзінський (Строцький, 89), В.Михайлів, Ю.Михайлів, Ковбаснюк (Браславський, 90+1). Запасні: Ріпак, Кравець.

Старший тренер: Роман Гданський.

Гол: Годя (45).

Попередження: Фундук (70), Козубенко (75), Багрій (86) - Бідзінський (4), Фалісей (25), Літепло (28), Рожко (35), Волчков (40), Вишинський (58).

Вилучення: Волчков (73, друге попередження).

Рівняни проводили лише третій у сезоні матч без свого капітана. Олександр Савчук пропускав гру через дискваліфікацію. Грою команди лише з трибуни через дискваліфікацію керував і Станіслав Упілков. На лаві запасних його підміняв асистент Микола Кашевський.

Гості приїхали до Рівного, здобувши сім очок в останніх трьох поєдинках. Червоно-чорні, втім, не програвала у чотирьох поспіль матчах, здобувши за цей час десять очок. Тому, саме господарі поля були очевидними фаворитами.

Але реалізувати свій потенціал рівняни ітривалий час не могли. Минай опирався майже тайм. Аж поки гості не привезли гол самі собі. Роман Ковалюк виграв другий поверх у центрі поля і виконав скидку вперед. Там першим на підборі був Захар Фалісей. Втім, намагаючись вибити м'яча подалі він влучив у Віталія Михайліва. Після цього рикошету Дмитро Годя опинився сам на сам із Максимом Росулом і впевнено реалізував свій шанс - 1:0.

По перерві велика кількість попереджень у складі гостей переросла у вилучення. Їм стало ще важче.

Верес збільшити перевагу не зумів. Втім, саме рівняни святкували перемогу. Четверту в останніх п'яти матчах.